ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА,ОЧЕНЬ НУЖНО!!! Укр Мова 5класс,вправа 627Підготувати відповідь на уроці інформатики про комп'ютер,уживаючи синонімічні вислови:"подібний до", "схожий на", "нагадує". Комп'ютер це...

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА,ОЧЕНЬ НУЖНО!!! Укр Мова 5класс,вправа 627 Підготувати відповідь на уроці інформатики про комп'ютер,уживаючи синонімічні вислови:"подібний до", "схожий на", "нагадує". Комп'ютер це...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Компютер це дуже гарний винахід нашої сучасності. Він нагадує маленьку скриньку знань. Компютер схожий на невеличкий словник, єнциклопедію та джерело розваг одночас.