Помогите пожалуйста!)Составте 5 предложений на казахском языке с наречием!Ребята срочно!Заранее ОГРОМНОЕ СПАСИБО!))))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ол ертең әжесінің үйіне барады.Әсел анда-санда келіп тұрады.Арман дүкенге анасына сыйлық алуға бара жатыр.Ерте ме,кеш пе барібір ол сонда барады.Мауысым айында мен жазғы лагерьге кетемін.