Помогите пожалуйста!срочно нужен морфологический разбор слова "суретші " и "шыгармашылыгы" где "г" она с палочкой. пожалуйста помогите!!!    прим: Окушылар-кимдер?     1)оку-тубир, шы-зат есим тундырушы журнак, лар- коптик жалг...

Помогите пожалуйста!срочно нужен морфологический разбор слова "суретші " и "шыгармашылыгы" где "г" она с палочкой. пожалуйста помогите!!!    прим: Окушылар-кимдер?     1)оку-тубир, шы-зат есим тундырушы журнак, лар- коптик жалгау.    2)туынды,дара,деректи,жалпы.   3)сойлемде бастауыш.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
суретши сурет-тубир ши-жана соз тудырушы журнак шыгармашлыгы шығармалық-тубир ы-тауелдилик жалгауынын 3 жагы