Помогите пожалуйста,срочно нужно 1. Кого Т. Шевченко звинувачує у втраті української державності? Власну думку аргументуйте. 2. Доведіть або спростуйте думку поета: Катерина — / Лютий ворог України, / Голодная вовчиця. 3. Гетьм...

Помогите пожалуйста,срочно нужно 1. Кого Т. Шевченко звинувачує у втраті української державності? Власну думку аргументуйте. 2. Доведіть або спростуйте думку поета: Катерина — / Лютий ворог України, / Голодная вовчиця. 3. Гетьман козацький, якого цариця Катерина «в тюрмі задушила»: а) Б. Хмельницький; б) Г. Многогрішний; в) П. Дорошенко; г) П. Полуботок.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
конешно г я точно знаю сама учила