Помогите пожалуйста!!!Трагедия ''Гамлет'' - в чем заключается трагедия Гамлета?Составьте словесный портрет Гамлета.Какаяпроблема поднимаетмя в трагедии автора.Предлагает ли автор решение этой проблемы?

Помогите пожалуйста!!! Трагедия ''Гамлет'' - в чем заключается трагедия Гамлета?Составьте словесный портрет Гамлета.Какаяпроблема поднимаетмя в трагедии автора.Предлагает ли автор решение этой проблемы?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гамлет - особа, яка отримала  зраду коханої та друзів, рідної матері, та втратила наближчого йому чоловіка - батька, який помер! гамлет увібрав найкращі риси людської душі: розумний, винахідливий, та має велике добре серце. попри всі невзгоди він намагається найти вбивцю батька, так як вважає , що смерть батька це не випадково. йому ніхто не вірить та всі його кидають( зраджують). гамлет справжній лицар, який повинен бути авторітетом для всих.