Помогите пожалуйста!!Заранее спасибо! Укажите верный вариант Burning ........ can be used to produce energy A) a rubbish B) the rubbis C) rubbish D) rubbishes Укажите верное предложение: A) I don't have any other homework. B) I...

Помогите пожалуйста!!Заранее спасибо! Укажите верный вариант Burning ........ can be used to produce energy A) a rubbish B) the rubbis C) rubbish D) rubbishes Укажите верное предложение: A) I don't have any other homework. B) I don't got any other homework. C) I don't have some other homework D) I don't have any others homeworks.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
c a писать это очень долго наверное