Помогите пожалуйсто,доповни речення другорядними членами,які відповідають на поставлені питання.                                                                                                                                   ...

Помогите пожалуйсто,доповни речення другорядними членами,які відповідають на поставлені питання.                                                                                                                                                      ......школярі(які?)підгодовують(кого?)....                                                                                            .....ми ходили(коли?).....(куди?)                                                                                             Настав .....ранок(який?)                                                                                                                                         .... .......  прилетіли(куди?).....синички(які?)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
розумні школярі підготовлюють друзів