Помогите пожайлуста 2 класс!!!. Джек записал разговор Билла и Дика на магнитофон ,некоторые слова и предложения не записались. Какие? на пиши их...                                                  1..............................

  Помогите пожайлуста 2 класс!!!. Джек записал разговор Билла и Дика на магнитофон ,некоторые слова и предложения не записались. Какие? на пиши их...                                                  1.......................................                         2.. Hi, Bill ! 3..Do you want to play?                        4........................................................... 5......................................                          6. But I cant play Lego. 7..Can you play computer gameS?      8........................................................ 9. Do you like to play with a computer?  10...............…..….….............. 11......................................................    12. Yes, I've got a robot. 13. Then let's play with it.                           14..................................... 17. With great.............  .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Hello,Jack!                         2.. Hi, Bill ! 3..Do you want to play?                     4.Yes,I want to play. 5. Let's  play Lego.                         6. But I cant play Lego.7..Can you play computer gameS?      8.I can play comruteg games. 9. Do you like to play with a computer?  10.I like to play with computer games.11.Have you got a robot?  12. Yes, I've got a robot.13. Then let's play with it.                           14. Let's play.17. With great pleasure.