Помогите пожайлуста!!!!!:( задание Read and say what places the people are looking for .Mrs.Tame: I want to buy some souvenirs.Kim: I want to get some exercises and watch some sports.Mrs Broven: Where can I take my children?Tom...

Помогите пожайлуста!!!!!:( задание Read and say what places the people are looking for . Mrs.Tame: I want to buy some souvenirs. Kim: I want to get some exercises and watch some sports. Mrs Broven: Where can I take my children? Tom: I'm hungry. Where can I have something for a bite? A toerist: Where can I change money? только быстро очень!!!!!!!! даю 25 балов
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Mrs.Tame:я хочу купить некоторые сувениры Kim:я хочу получить некоторые упражнения и посмотреть спортивные трансляции. Mrs Broven;где я могу забрать моих детей? Tom; я голоден. Где я могу что-то перекусить? A toerist: где я могу поменять деньги?