Помогите пожайлусто,мне нкжно написать сочинение про театр на казахском языке!если можно с переводом!дам 10 баллов
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Биздер бугин сыныбымызбен театрга бардык. Койылымнын аты "Айман-Шолпан". Койылым казактын ели сулу кыздары жайлы болды. Маган жане менин сыныптастарыма катты унады. Оте керемет асер етти. Ролдерди сомдаган актерларда унады. Тетрга барганыма оте катты куаныштымын.