Помогите придумать диалог : знакомство - на английском

Гость
-Hello! -Good morning! -What is you name? - My name is Lora . What is you name ? -I'm Diana . How old are you ? - I'm 12 years old , and you ? - I'm 12 years old too . Where are you from ? -I'm from England . - Oh , great , I'm from USA. - This is beautiful . Have you a hobby ? - Yes, I like drawing . Do you like drawing? - No , I don't like it , but I like dancing . -This is great . - Good bye ) - Good bye )