Помогите придумать сочинение на английском с переводом Dear friend I am Toni I live ( надо вставить что то ) I think I am ( надо вставить что то ) But I am not ( надо вставить что то) I can ( надо вставить что то ) But I ca...

Помогите придумать сочинение на английском с переводом Dear friend I am Toni I live ( надо вставить что то ) I think I am ( надо вставить что то ) But I am not ( надо вставить что то) I can ( надо вставить что то ) But I can't ( надо вставить что то ) I like to ( надо вставить что то ) I like coffee ( надо вставить что то ) Please write back Toni
Гость
Dear friend I am Toni I live in very beautiful city! In my city a lot of shops and beautiful,high buildings. I think I'm happy and cheerful person,but I haven't got friends.I can be your best friend.But I can't be with you all day, because I have very friendly puppy.His name is Reeck. I love puppies and I like ice-cream and coffe! Do you like puppies,too? Please write back Toni