Помогите придумать вопросы, для интервью с М.Коцюбынськым, пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мм, яке класне запитання Ну в мене би був довжелезний список, проте напишу тобі трошки: 1. Хто із світових авторів найбільше Вас вразив?Чому? 2. Кого ви вважаєте своїм найкращим другом? 3. Як ви вважаєте, українці та росіяни - братні народи? 4. Дивлячись у майбутнє, що б ви побажали майбутнім українським письменникам і митцям взагалі?