Помогите прочитать английские слова, как читаются на русском what can crawl? A spider can! What can fly? A bird can! What can jump? A rabbit can! What can swim? A seahorse can! What can walk? A tortoise can! What can talk? A pa...

Помогите прочитать английские слова, как читаются на русском what can crawl? A spider can! What can fly? A bird can! What can jump? A rabbit can! What can swim? A seahorse can! What can walk? A tortoise can! What can talk? A parrot can!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
уот кэн крол? э спайде кэн уот кэн флай? э бёрд кэн уот кэн джамп? э рэбит кэн уот кэн свим? э сихорс кэн уот кэн уок? э тотойз кэн уот кэн ток? э пэрот кэн