Помогите прочитать на на английском языке. напишите на русском. прмер: глория хес гот а лот оф вегетаблес."Gloria's Salad". Gloria Salad Gloria has got a lot of vegetables: Potatoes, tomatoes and cucumbers too. просто прочитат...
Помогите прочитать на на английском языке. напишите на русском. прмер: глория хес гот а лот оф вегетаблес.
"Gloria's Salad".
Gloria Salad Gloria has got a lot of vegetables:
Potatoes, tomatoes and cucumbers too. просто прочитать
She likes to mix them in tasty salads
And eat them with salt and some oil
Together with you.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
глориас сэлэд. Глория сэлэд Глория хэс гот э лот оф веджетэблс: потэйтос, томатос, энд кьюкумбэрс ту.Ши лайкс ту микс зэм ин тэйсти сэлэдс энд ит зэм виз салт энд сом ойл тогезер виз ю
Гость
Глориас сэлэд
Глориа сэлэд Глориа хэз гот э лот ой вэджэтэбелс:
Потэйтос, томатоус энд кьюкемберс ту.
Щи лайкс ту микс зэм ин тэйсти сэдэдс анд ит зим виз солт снд сам оил тугезер виз ю.