Помогите прочитать на на английском языке. напишите на русском. прмер: глория хес гот а лот оф вегетаблес."Gloria's Salad". Gloria Salad Gloria has got a lot of vegetables: Potatoes, tomatoes and cucumbers too. просто прочитат...

Помогите прочитать на на английском языке. напишите на русском. прмер: глория хес гот а лот оф вегетаблес. "Gloria's Salad". Gloria Salad Gloria has got a lot of vegetables: Potatoes, tomatoes and cucumbers too. просто прочитать She likes to mix them in tasty salads And eat them with salt and some oil Together with you.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
глориас сэлэд. Глория сэлэд Глория хэс гот э лот оф веджетэблс: потэйтос, томатос, энд кьюкумбэрс ту.Ши лайкс ту микс зэм ин тэйсти сэлэдс энд ит зэм виз салт энд сом ойл тогезер виз ю
Гость
Глориас сэлэд Глориа сэлэд Глориа хэз гот э лот ой вэджэтэбелс: Потэйтос, томатоус энд кьюкемберс ту. Щи лайкс ту микс зэм ин тэйсти сэдэдс анд ит зим виз солт снд сам оил тугезер виз ю.