ПОМОГИТЕ ПРОЧИТАТЬ ПО АНГЛИЙСКИ... Hello! My name is ..... I study a lot of subjects at school. I study Math,Reading,Russian,English,Music,Art, P.E. and Handicraft. We count and do sums at Math' s. We write words and sentences ...

ПОМОГИТЕ ПРОЧИТАТЬ ПО АНГЛИЙСКИ... Hello! My name is ..... I study a lot of subjects at school. I study Math,Reading,Russian,English,Music,Art, P.E. and Handicraft. We count and do sums at Math' s. We write words and sentences and speak at our Russian and English lessons.We read and learn poems at the Reading lessons. We play sports at the P.E. lesson. My favourite subject are Reading and Rassian.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Транскрипция (как читать) [хеллоу, Май найм из ... Ай стади э лот оф сабджектс эт скул. Ай стади мас, рилинг, рашн, инглиш, Мьюзик, арт, физикал эдьюкейшн Энд хендикрафт. Ви каунт ту ду самс эт мас Ви райт вордс энд сэнтэнсес энд спик эт аур рашн анд инглиш лэсонс. Ви рид энд лирн поэмс ат зе ридинг лэсонс. Ви плей спортс эт зе физикал эдьюкейшн Лэсон. Май фейворит сабджекс по ридинг энд рашн