Помогите прочитать текст русскими буквами Mum: Andrew and Rose, it' 9 o'clock. It's time to go to bed. Rose

Помогите прочитать текст русскими буквами Mum: Andrew and Rose, it' 9 o'clock. It's time to go to bed. Rose: Oh, no Mum. I don't want to go to sleep. I want to play ball. Andrew: I don't want to go to sleep. I want to read my book. Mum: No, you must go to bed at 9 o'clock. Rose, put your nice ball into the box,please. Andrew, put your book on the table. Andrew: I don't want sleep. Rose: I dont't want to go to bed. Mum: Andrew! Rose! Go to bed and then. Ican tell you about Tiny. Andrew: OK. Rose: That's great! Mum: But don't forget (не забудьте) to clean your teetn and wash your hands, face and ears. Rose and Andrew go to bed at nine o'clock. Their mum wants to tell them about Tiny.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мам: эндрю энд роуз, итс найн оˈклок. итс тайм ту гоу ту бед. роуз: оу, ноу мам. ай доунт уонт ту гоу ту слип. ай уонт ту плей бол. Эндрю: ай доунт уонт ту гоу ту слип. ай уонт ту рид май бук. мам: ноу, ю маст гоу ту бед эт найн оˈклок. роуз, пут ё найс бол инту зэ бокс,плиз. Эндрю, пут ё бук он зэ тейбл. Эндрю: ай доунт уонт слип. роуз: ай донт уонт ту гоу ту бед. мам: Эндрю! роуз! гоу ту бед энд зен. Ican тел ю эбaут тайни. Эндрю: окей. роуз: зэтс грейт! мам: бат доунт фогет ту клин ё тис энд уош ё хэндз, фейс энд иарс. роуз энд Эндрю гоу ту бед эт найн оклок. зеэ мам уонтс ту тел зем эбaут тайни.