Помогите прошу))) 5 речень з дієвідмінами))))) Заранее Спасибо))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 відмінювання 1) Квіти які посадила Катя, дуже швидко ростуть. 2) Чому ти не допомагаєш мамі з прибиранням? 3) Я зроблю усі справи сьогодні увечері. 4) Ти береш участь в новому спектаклі. 5) Наші мами разом співають в хорі. 2 відмінювання 1) Вони завжди ходять в школу разом. 2) Завтра ми влаштуємо справжнє шоу. 3) Я допоможу тобі з рішенням цієї задачі. 4) Ти ходиш на факультатив по фізиці? 5) Будь ласка допоможіть мені, я не можу вирішити рівняння.