ПОМОГИТЕ ПРОШУ ОЧЕНЬ НАДО УМОЛЯЮ .ТАМ НАДА РІВНЯННЯ СКЛАСТИ І ЕЩЕ НАДО ВСЕ РОЗПИСАТЬ. ТАМ СНАЧАЛО СЛОВО НЕХАЙ. Олегові потрібно на комп'ютері 80 сторінок тексту.За перший він набрав 2\5 кількості всіх сторінок .Скільки сторінок...
ПОМОГИТЕ ПРОШУ ОЧЕНЬ НАДО УМОЛЯЮ .ТАМ НАДА РІВНЯННЯ СКЛАСТИ І ЕЩЕ НАДО ВСЕ РОЗПИСАТЬ. ТАМ СНАЧАЛО СЛОВО НЕХАЙ.
Олегові потрібно на комп'ютері 80 сторінок тексту.За перший він набрав 2\5 кількості всіх сторінок .Скільки сторінок залишилося набрати Олегові?
Ответ(ы) на вопрос:
80*2/5=16*2=32-набрал
80-32=48-осталось
или
1-2/5=3/5-осталось
80*3/5=16*3=48-осталось