ПОМОГИТЕ ПРОШУ Я НЕ МОГУ ЖИТЬ МНЕ НУЖНО РЕШЕНИЕ ПОМОГИТЕ КТО ФИЗИКУ ЗНАЕТ ЛАБОРАТОРКУ НАДО СРОЧНО ЗАВТРА СДАТЬ УМОЛЯЮ МОЛЮЮ ВОТ ЗАДАЧА : Визначити найбільший порядок спектра, який можна отримати за допомогою дифракційних граток...

ПОМОГИТЕ ПРОШУ Я НЕ МОГУ ЖИТЬ МНЕ НУЖНО РЕШЕНИЕ ПОМОГИТЕ КТО ФИЗИКУ ЗНАЕТ ЛАБОРАТОРКУ НАДО СРОЧНО ЗАВТРА СДАТЬ УМОЛЯЮ МОЛЮЮ ВОТ ЗАДАЧА : Визначити найбільший порядок спектра, який можна отримати за допомогою дифракційних граток із періодом 0,01 мм, якщо довжина хвилі падаючого світла дорівнює 550 нм.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Эх, было бы по рус написано