Помогите просклонять 3 слова по падежам на казахском языке( слова любые)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
І.с шешеннің, тілдің,батаның Б. с шешенге тілге батаға  Т. с шешенді тілді батаны Ж. с шешенде тілде батада  Ш. с шешеннен тілден батадан  К. с шешенмен тілмен батамен
Гость
атау  кітап      есік,   ел ілік    кітаптың  есіктің   елдің барыс кітапқа   есікке    елге табыс  кітапты  есікті     елді жатыс  кітапта  есікте     елде шығыс  кітаптан есіктен  елден көмектес кітаппен есікпен елмен