Помогите просклонять по падежам на казахском языке слова: жыл и кун

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А. жыл кун і. жылдын куннин Б. жылга кунге Т. жылмен кунмен Ш. жылдан куннен К. жылга кунге
Гость
атау септик:жыл кун илик септик:жылдыннын куннин барыс септик:жылга кунге табыс септик:жылды кунди жатыс септик: жылда кунде шыгыс септик:жылдан куннен комектес септик: жылмен кунмен