Помогите! Просто выберите букву. Тут тире поставить надо. Тире між підметом і присудком ставиться в реченні (розділові знаки пропущено) А) У справедливих армій доля завжди прекрасна (О.Гончар) Б) Дівочі сльози мов весняний дощ....

Помогите! Просто выберите букву. Тут тире поставить надо. Тире між підметом і присудком ставиться в реченні (розділові знаки пропущено) А) У справедливих армій доля завжди прекрасна (О.Гончар) Б) Дівочі сльози мов весняний дощ. (Народна творчість). В) А я не раб не хитрий служка чия натура як подушка податлива й м'яка (Д.Павличко). Г) Ти Жар – птиця і мрія мила…(А.Малишко) Д) Пісня й праця великі дві сили (І.Франко)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ответ:Д)Пісня й праця -великі дві сили (І.Франко)