Помогите провидминяты Числівники 439 692 будь ласка даю 23 бала

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Називний відмінок (скільки?): Шістсот дев'яносто дві. Родовий відмінок (немає скількох?): Шестисот дев'яноста двох. Давальний (дати скільком?): Шістсот дев'яносто двом. Знахідний відмінок (неживі предмети, наприклад, бачу скільки столів?): Шістсот дев'яносто дві. Орудний відмінок (скількома?): Шістсот дев'яносто двома. Місцевий відмінок (про скількох?): Шестистах дев'яноста двох.