Помогите пройти тести очень надо и бистро пішите только задание и букву например: 1. В Виконайте тестові завдання. Перевірте виконання за допомогою відповідей у додатках 1. дієсловом є кожне слово в рядку а) косити, косовиця, к...

Помогите пройти тести очень надо и бистро пішите только задание и букву например: 1. В Виконайте тестові завдання. Перевірте виконання за допомогою відповідей у додатках 1. дієсловом є кожне слово в рядку а) косити, косовиця, косять в) стрибати, ходьба, бігти б) рятувати, допомагати, порятунок г) кричати, кричу, кричать 2. дієсловами одного виду є всі слова в рядку а) описати, виходити, їсти б) розмовляти, малювати, оберігати в) штовхнути, прочитати, творити г) рубати, бачити, відстояти 3. до і дієвідміни належать усі дієслова в рядку а) поважають, здобувають, пишуть б) стоять, радять, бродять в) звіряють, організовують, вчать г) скачуть, біжать, читають 4. знак м’якшення на місці пропуску треба писати в кожному слові рядка а) радят..ся, кин..те, поведеш..ся б) виріж..те, сходят..ся, веселит..ся в) красуєт..ся, сміют..ся, стан..те г) учіт..ся, їд..мо, бореш..ся 5. дієсловами одного способу є всі слова в рядку а) гукаємо, гукаймо, прийшов в) писав би, пишіть, пишемо б) пишімо, повірмо, киньте г) летіло, летить, летіть
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)г 2)б 3)а 4)в 5)б має бути так