Помогите пж міні-висловлювання на одну з тем: а)дорога ціна за волю. б)Остап і Соломія це втілення ненависть до панів і прагнення до вол. в)люди-господарі своєї долі. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАМ 10 БАЛОВ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а)   Так, дійсно. Ціна за волю дуже дорога. Наші козаки під час війни були в неволі у ворожих темницях і таборах і змушені були їм допомагати. Деякі змогли визволитись лише чудом. Якщо дехто зміг визволитись, то він допомогав іншим і вони тікали. Чесно кажучи. не у всіх це отримувалось6 дехто прибував додому не з усіми частинами тіла, дехто взагалі не повертався. Тому цінуйте те, що ви вільні. в) Люди - господарі свєї долі. Декому на свою долю абсолютно всеодно. Так само як і з деякими господарями, які не доглядають за своїм  господарством. Що стається з такою людиною? Вона стоє ніким. Якщо вона відмовляються вчитись, то навряд чи вона буде працювати на кваліфікованій роботі, навряд чи буде отримувати добру зарплатню, навряд чи їй буде добре жити в таких умовах. Дехто потім розуміє, що накоїв, а до деяких не достукатись. Наче вони під мідним тазом. Вони починають тільки все робити гірше: замість того, щоб купити їжу - купляють горілку або пиво, замість того, щоб влаштуватись на роботу - деградирують і починають викаблучуватись. наче їм і так добре. Тому будьде гарними господарями своєї долі