Помогите распределить.пряме значення,переносне значення.Потім і фіалка прокинул?

Помогите распределить.пряме значення,переносне значення.Потім і фіалка прокинул??сь від зимового сну.дівчинка прокинулась і заплакала.мороз узори пише на склі.учень пише твір.мама часто усміхається.стоїть собі ліс,усміхається.черговий несе відповідальність за порядок у класі.пасажир несе свою валізу в камеру схову.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Переносне значення 2) Пряме значення 3)Переносне значення 4)Пряме значення 5)Пряме значення 6)Переносне значення 7) Пряме значення 8) Пряме значення