Помогите развязать 2 задачи пожалуйста!!!!!!дам 30 балов!!!! первая задача На ремонт школи витратили 43400 грн. З них 35% заплатили за роботу, а решту - за будівницькі матеріали. Скільки коштували будівельні матеріа...

Помогите развязать 2 задачи пожалуйста!!!!!!дам 30 балов!!!! первая задача На ремонт школи витратили 43400 грн. З них 35% заплатили за роботу, а решту - за будівницькі матеріали. Скільки коштували будівельні матеріали? Вторая задача За місяць бригада робітників відремонтувала 88,4 км дороги, що становить 84% плану. Скільки кілометрів дороги треба було відремонтувати за планом? Заранее большое СПАСИБО!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
РЕШЕНИЕ ЧАСТЬ находим умножением ЦЕЛОГО 1) 43400 * 35% = 43400*0,35 = 15190 грн - ОТВЕТ ЦЕЛОЕ находим делением ЧАСТИ 2) 88,4 : 84% = 88,4 : 0,84 = 105,238 км - ОТВЕТ