Помогите решить !! 1. Чому дорівнює відносна молекулярна маса кисню: а) 12; б)16; в) 32? (1 бал) 2. Знайдіть відповідність: Класифікація простих речовин Приклади 1) метали; а) фосфор; 2) неметали. б) свинець; в) х...

Помогите решить !! 1. Чому дорівнює відносна молекулярна маса кисню: а) 12; б)16; в) 32? (1 бал) 2. Знайдіть відповідність: Класифікація простих речовин Приклади 1) метали; а) фосфор; 2) неметали. б) свинець; в) хром; г) цинк; д) кисень. (2 бали) 3. Які твердження щодо кисню є правильними: а) кисень у лабораторії добувають із повітря; б) кисень за звичайних умов є безбарвним газом; в) кисень легший за повітря; г) кисень бере участь у реакціях окиснення? (3 бали) 4. Які твердження щодо Оксигену є правильними: а) виявляє в сполуках валентність II та III; б) утворює просту речовину кисень; в) відносна атомна маса дорівнює 18; г) найпоширеніший елемент на Землі? (2 бали) 5. Укажіть ряд, який містить лише формули оксидів: а) НС1, NO2, PbO; в) A12S3, KBr, MnO. б) NO, MgO, Ag2О; (2 бали) 6. Які відмінності горіння речовин у повітрі від їхнього горіння в кисні: а) утворюються оксиди; б) горіння відбувається повільніше; в) згоряють прості і складні речовини; г) температура горіння не така висока? (2 бали) 7.Відповідно до змісту вставте пропущені слова "Оксиген" або "кисень": а) ... підтримує дихання та горіння; б) до складу води входить ...; в) ... посідає восьме місце в періодичній системі хімічних елементів; г) ... є однією із складових повітря (2 бали) 8. Складіть формули оксидів: Ве(ІІ), Au(III), Si(IV), C1(VII), Cr(VI), Li. (4 бали) 9. Закінчіть рівняння хімічних реакцій, укажіть реакції сполучення та розкладу: а) HgO б) Са + О2 в) Н2 + О2 г) CS2 + О2 (6 балів) 10. Як добути сульфур(ІV) оксид, маючи гідроген пероксид та сірку? Напишіть відповідні рівняння реакцій. (6 балів) 11 . Обчисліть масову частку Оксигену в сполуках: 1) SO3; 2) NaNO2. В якій із речовин масова частка Оксигену більша? а)1; б)2. (4 бали) 12. Обчисліть, де більше міститься Оксигену: у 80 г ферум(ІІІ) оксиду чи в 63 г залізної окалини. Відповідь підтвердьте розрахунками. а) у 80 г ферум(ІІІ) оксиду; б) у 63 г залізної окалини; в) однаково. (10 балів)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-б 2) 1-б г,  2 - в д 3 - б  г 5 - б 6-а