Помогите решить 2 задачи    1) Школярі планували зробити для лісопарку 36 годівниць для птахів але зробили на третину більше.Скільки годівниць зробили школярі?  2) У бочці 27 л води.Спочатку в бочку долили третину тієї кільк...

Помогите решить 2 задачи    1) Школярі планували зробити для лісопарку 36 годівниць для птахів але зробили на третину більше.Скільки годівниць зробили школярі?  2) У бочці 27 л води.Спочатку в бочку долили третину тієї кількості води що була а потім відлили третю частину всієі води.Скільки літрів води залишилось в бочці?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  Первая задача 1.      36:3= 12 - становить третина 2.      36+12=48  зробили  Вторая задача   1)27:3=9л -долили. 2)27+9=36л стало. 3)36:3=12л відлили . 4)36-12=24л залишилось.