Помогите решить 2 задания. 1.pildspalva maksā 32 santimus. Zīmuļa cena ir три восьмых no pildspalvas cenas. Cik maksa zīmulis. 2. 6 skolēni matematikas testa saŋēma atzimi 10. Pavisam tadu skolenu ir одна пятая no visu skolenu ...

Помогите решить 2 задания. 1.pildspalva maksā 32 santimus. Zīmuļa cena ir три восьмых no pildspalvas cenas. Cik maksa zīmulis. 2. 6 skolēni matematikas testa saŋēma atzimi 10. Pavisam tadu skolenu ir одна пятая no visu skolenu skaita klasē. Cik skolenu ir klasē. помогите пожалусто
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
)))))))))))))))Es nezīnu ko var uzrakstit...viss ir foto