Помогите решить пліз хотяби несколько]Варіант-1Дана послідовність слів. Визначити кількість букв “А” і “Б” в ній. Якщо таких букв немає, то вивести повідомлення.Варіант-2Скласти програму, яка підраховує число тих слів у реченні...

Помогите решить пліз хотяби несколько ]Варіант-1 Дана послідовність слів. Визначити кількість букв “А” і “Б” в ній. Якщо таких букв немає, то вивести повідомлення. Варіант-2 Скласти програму, яка підраховує число тих слів у реченні із И букв, в яких на другій позиції знаходиться задана буква. Слова розділенні пропусками. Якщо таких слів немає, то видається повідомлення . Варіант-3 Скласти програму, яка із заданого слова вилучає всі букви “А”. Варіант-4 Скласти програму, яка виводить на екран всі символи. Варіант-5 Скласти програму, яка визначає скільки цифр у заданому числі і знаходить їх добуток. Варіант-6 Скласти програму, яка підраховує кількість букв у введеному реченні. Словом м/б розділенні пропусками, або комами. Варіант-7 Написати програму, яка перевіряє чи стоїть перед “що” кома. Варіант-8 Написати програму, яка перевіряє чи поставили в кінці речення, що вводиться крапка. Варіант-9 Скласти програма, яка виводить слово ззаду на перед. Варіант-10 Дана послідовність слів. Перевірити чи є в ній задане слово. Варіант-11 Задати речення. Програма повинна виводити на екран всі символи, що зустрічаються до першого знака “-”. Якщо його немає, то виводиться повідомлення. Варіант-12 Вивести слово задом наперед. Варіант-13 У заданому реченні знайти найдовше (найменше) слово. Варіант-14 Скласти програму, яка із слова “інтеграл” утворює слово “гантелі”, “тигр”. Варіант-15 Знайти найменше із слів, що записані в реченні. Варіант-16 Написати програму, яка по назві дня неділі визначає номер цього дня 1...,2,...,7. Варіант-17 Дана послідовність слів підрахувати скільки слів закінчуються на “А”. Варіант-18 Скласти програму, яка підраховує скільки раз в послідовність слів зустрічається буквосполучення “сок”. Варіант-19 Написати програму, яка виводить на екран коди всіх букв. Варіант-20 Скласти програму, яка перевіряє чи поставили вкінці речення “крапку”. Варіант-21 Програма підраховує число тих слів в, яких на другій позиції стоїть буква “А”. Варіант-22 Скласти програму, яка виводить на екран всі символи після знаків “-“. Варіант-23 Написати програму, яка визначає, чи являється введене слово “перевертишем” (напр. “ПОТОП”, “КАЗАК”). Варіант-25 Скласти програму, яка вилучає із заданого слова всі букви “А”.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вариант 1 var  str:string;   A,B,i:integer;  begin    write('введите ваш текст');    readln(str);    for i:=1 to length(str) do begin      if (str[i]='А')or (str[i]='а') then a:=a+1;      if (str[i]='Б')or (str[i]='б') then B:=b+1;    end;    if (A+B)=0 then write('нет таких букв') else write ('A= ',A,' Б= ',b); end. вариант 3 var  str:string;   A,B,i:integer;  begin    write('введите ваш текст');    readln(str);    i:=1;    while i<=length(str) do begin     if (str[i]='А')or (str[i]='а') then delete(str,i,1);     i:=i+1;     end;    write(str);       end.