Помогите решить пж! ") Жумыс , енбек туралы маkал-мэтелдерге екiншi жартысын тауып жазндар, маsынасын тyсiндерiндер . Жан kиналмай жумыс бiтпес, ... Жiгiттiн кушiн сурама, ..... Адал енбек, алsыр ой-.... Енбек-адамнын ... Енбек...

Помогите решить пж! ") Жумыс , енбек туралы маkал-мэтелдерге екiншi жартысын тауып жазндар, маsынасын тyсiндерiндер . Жан kиналмай жумыс бiтпес, ... Жiгiттiн кушiн сурама, ..... Адал енбек, алsыр ой-.... Енбек-адамнын ... Енбектiн наны тэттi, ... ... бiтiрген iсiн сура. ... жалкаудын жаны тэттi ... Талап кылмай муратка жетпес. ... анык досын бiлiп кой. ... екiншi анасы.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тратить время на вашем сайте. я не хочу тебя попросить тебя нужен совет. . . . . . . . . , қазіргі Қарағанды мемлекеттік медицина институтының директоры, Қазақстан Республикасы, оның ішінде,
Гость
я незнаю  какие сложные слова