Помогите решить задачу с информатики пж!!))))СРОЧНО!!!!!!!!80б Електронні часи показують час в форматі h:mm:ss, тобто спочатку записується кількість годин, потім обов*язково двозначна кількість хвилин, потім обов*язково двознач...

Помогите решить задачу с информатики пж!!))))СРОЧНО!!!!!!!!80б Електронні часи показують час в форматі h:mm:ss, тобто спочатку записується кількість годин, потім обов*язково двозначна кількість хвилин, потім обов*язково двозначна кількість секунд. Кількість хвилин і секунд при необхідності доповнюються до двозначного числа нулями. З початку доби пройшло n секунд. Виведіть що покажуть часи. PS треба написати програму
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
var n,h,m,s:integer; begin write('n = '); readln(n); h:=n div (60*60); m:=n mod (60*60) div 60; s:=n mod 60; write(h,':'); if m<10 then write(0); write(m,':'); if s<10 then write(0); writeln(s); end. Пример 1: n = 86399 23:59:59 Пример 2: n = 18125 5:02:05