Помогите решить заданої по биологии : 1. Клітини прокаріотів, які мають спіральну

Помогите решить заданої по биологии : 1. Клітини прокаріотів, які мають спіральнуформу: а) коки; б) спірили; в) вібріони; г) бацили. 2. Збудником коров’ячого сказу є: а) бактерія; б) вірус; в) пріон; г) найпростіше. 3. Колоніальним організмом є: а) амеба; б) вольвокс; в) збудник чуми; г) збудник віспи. 4. У клітинах бактерій немає: а) цитоплазми; б) клітинної мембрани; в) клітинної стінки; г) ядра. 5. Установіть відповідність між термінами й визначеннями. А Специфічні білкові молекули, патологічна конформація яких викликає захворювання Б Наука, яка вивчає бактерії В Наука, яка вивчає гриби Г Неклітинні форми життя, які містять лише один тип нуклеїнової кислоти Д Наука, яка вивчає віруси 1 Віруси 2 Пріони 3 Бактеріологія 4 Вірусологія 6. Розмістіть організми послідовно за розмірами від найменшого до найбільшого: а) амеба; б) збудник грипу; в) збудник сальмонельозу; г) вольвокс. 7. Розмістіть організми послідовно за розмірами від найменшого до найбільшого: а) збудник холери; б) збудник віспи; в) інфузорія-туфелька; г) дизентерійна амеба.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 - б 2 - в 3 - б 4 - г 5 :    А - 2    Б - 3    В - остается только 4, но наука, которая изучает грибы называется микологией    Г - 1 6 - БВАГ 7 - БАГВ