Помогите с 2 заданиями 1). На фабриці було 2826 м тканини. 1 цієї тканини витратили на пошиття жіночих костюмів. На 1 чоловіч і костюми витратили — кількості тканини, що пішла на жіночі костюми. Скільки метрів тканини витратили...

Помогите с 2 заданиями 1). На фабриці було 2826 м тканини. 1 цієї тканини витратили на пошиття жіночих костюмів. На 1 чоловіч і костюми витратили — кількості тканини, що пішла на жіночі костюми. Скільки метрів тканини витратили на пошиття чоловічих костюмів? 2). 12 -56 , 15 • 400 , 903 : 21 , 3248 : 16
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Первую не решил но вторую да: -44, 6000, 43, 203.