Помогите с алгеброй! З пункту А в пункт В автомобіль їхав по шосейній дорозі довжиною 210 км, а з В в А повертався по ґрунтовій дорозі довжиною 200 км, витративши на зворотній шлях на 1 год більше, ніж на шлях А в В. Знайти з ...
Помогите с алгеброй!
З пункту А в пункт В автомобіль їхав по шосейній дорозі довжиною 210 км, а з В в А повертався по ґрунтовій дорозі довжиною 200 км, витративши на зворотній шлях на 1 год більше, ніж на шлях А в В. Знайти з якою швидкістю їхав автомобіль по ґрунтовій дорозі, якщо по шосе його швидкість на 20 км/ч більша, ніж по грунтовій дорозі.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
х км/час скорость автомобиля по грунтовой дороге (х>0)
х+20 км/час скорость по шоссейной дороге
210/(х+20) час - время по шоссе
200/х час время по грунтовой дороге
уравнение:
200/х-210/(х+20)=1
(200(х+20)-210*х/(х*(х+20))=1
200х+4000-210х=х²+20х
х²+30х-4000=0
D=16900
x₁=-80 не подходит по условию задачи
х₂=50 км/час скорость автомобиля по грунтовой дороге