ПОМОГИТЕ С АНГЛИСКИМНАПИШИ КАКАЯ СЕГОДНЯ ПОГОДА, ЧЕМ ТЫ ЛЮБИШ ЗАНИМАТСЯ В ТАКУЮ ПОГОДУ? it's __________today. it isn't _______________. When it's ______________________, I like to ________________________.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
It's woarm today. it isn't badly When it's woather I like go out my friends. сегодня хорошая погода это не плохо в такую погоду я люблю гулять с друзьями
Гость
lt's warm today. lt isn't badly. When it's weather. l like to go out my friends.