Помогите с английским !!! Срочно!!! Дополните предложения . 1)Hyde Park is a big and beautiful park in the centre of -------- 2) The Serpentine is a --------- in Hyde Park . 3) People can take part in Nanional Fun Run in Hyde P...

Помогите с английским !!! Срочно!!! Дополните предложения . 1)Hyde Park is a big and beautiful park in the centre of -------- 2) The Serpentine is a --------- in Hyde Park . 3) People can take part in Nanional Fun Run in Hyde Park every -------.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Hyde Park is a big and beautiful park in the centre of London. 2) The Serpentine is a lake in Hyde Park. 3) People can take part in Nanional Fun Run in Hyde Park every year.
Гость
1) Hyde Park is a big and beautiful park in the centre of London. 2) The Serpentine is a lake in Hyde Park. 3) People can take part in Nanional Fun Run in Hyde Park every year.