Помогите с казахского перевести на русский-саша сен қазақша сөйлей аласың ба?-әрине мен қазақша сөйлей аламын өйткені менің анам қазақ . сен ше?-мен де қазақша мөйлесесің бе?-мен де қазақша білемін Қазақша оқуды және жазуды қаз...

Помогите с казахского перевести на русский-саша сен қазақша сөйлей аласың ба? -әрине мен қазақша сөйлей аламын өйткені менің анам қазақ . сен ше? -мен де қазақша мөйлесесің бе? -мен де қазақша білемін Қазақша оқуды және жазуды қазақ тілі сабағында үйрендім -ата-атаңмен қазақша сөйлесесің бе? -оларды қазақша сөйлеугеүйретіп жүрмін, таныс емес сөздерді сөздіктен қараймыз, қазақша әндерді де үйренеміз. -мен анаммен қазақша ертегілер оқимын өлеңдер жаттаймын жұмбақтарды бірге шешіп жаңылтпагтар айтамыз.Отбасымыздың мақсаты-қазақ тілінде жақсы сөйлеп сауатты жаза білу -Әрине тілді жақсы білу үшін еңбек ету керек  - -  В КОНЦЕ НАДО ДОДЕЛАТЬ ДИАЛОГ СРОЧНО ПОМОГИТЕ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Саша, ты можешь говорить на казахском? -Конечно,я могу разговаривать на казахском,потому что моя мама казашка.А ты? -Да,я тоже.Ты говоришь на казахском? Я тоже знаю казахский.Разговаривать и писать,научился на уроке казахского языка. -С родителями говоришь по казахски? -Я учу их говорить на казахском,незнакомые слова ищем из словаря,учимся петь казахские песни. -Я с мамой читаю казахские сказки и учу песни,загадки решаем.Цель нашей семьи-грамотно писать на казахском. -Безусловно,для этого потребуется не мало усилий.