Помогите с переводом предложений. 1. Хорошо знает английский язык 2. Очень весело. 3. Хорошо знает два иностранных языка. 4. Всегда помогает в трудную минуту.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Good knowledge of English language 2. Very funny 3.He knows two foreign languages 4.Always helps in difficult times
Гость
1 Good knowledgee of English launguage. 2Very funny 3 good knows two launguages innostrsynh 4 always help diffcull time