Помогите с переводом! She stumbled slightly on her way out, but nothing was going to stop her from sprinting as fast as she could. Dodging any obstacles in her way, she ran through the almost empty streets of London, the faint ...

Помогите с переводом! She stumbled slightly on her way out, but nothing was going to stop her from sprinting as fast as she could. Dodging any obstacles in her way, she ran through the almost empty streets of London, the faint street lamps being the only things illuminating them. She didn't know where she was heading, and she didn't care. She just needed to escape his presence. She'd probably regret running so far into nowhere later, but right now, nothing else mattered.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Быстро, как только могла, побежала она к выходу, споткнулась, но ничто не могло остановить ее. Увёртываясь по дороге от препятствий, она бежала по опустевшим лондонским улицам, освещённым только тусклыми уличными фонарями. Она не знала, куда - ей было всё равно - надо было просто убежать от него. Потом она возможно пожалеет, что устремилась в неизвестную даль, но в тот момент всё остальное не имело никакого значения.