ПОМОГИТЕ С ТАТАРСКИМ! куп нокталар урынына тиешле сорау алмашлыкларын куеп языгыз 1. ... иден аны укыганда? кайда китте ул хат шуннан сон?! Бу доньянын тосен, ямен, зеукын ... аркылы, ... белдем мин? 2. ... уянды? ... шулхэтле...

ПОМОГИТЕ С ТАТАРСКИМ! куп нокталар урынына тиешле сорау алмашлыкларын куеп языгыз 1. ... иден аны укыганда? кайда китте ул хат шуннан сон?! Бу доньянын тосен, ямен, зеукын ... аркылы, ... белдем мин? 2. ... уянды? ... шулхэтле кычкыры ул? ... ишетеле ул тавыш? ... Хэмитнен тавышы ишетелми?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. иден ... его во время учебы? после этого он ушел сон где письмо?! Тосе мире, золото это, ямен, зеукын через ... ... я узнал? 2. ... уянды? шулхэтле кричать ... он? он услышал голоса в...? Слышу голос ... хэмит растет эффект?