Помогите с тестами :з 1.Кого називають у творі „туманом вісімнадцятим” („Украдене щастя”)? а)Миколу; б)Михайла; в)війта. 2. Хто такий Михайло („Украдене щастя”)? а)чоловік Насті; б)чоловік Анни; в)жандарм. 3. Хто такий Микола...

Помогите с тестами :з 1.Кого називають у творі „туманом вісімнадцятим” („Украдене щастя”)? а)Миколу; б)Михайла; в)війта. 2. Хто такий Михайло („Украдене щастя”)? а)чоловік Насті; б)чоловік Анни; в)жандарм. 3. Хто такий Микола („Украдене щастя”)? а)війт; б)селянин; в)жандарм. 4. Хто вбив Михайла Гурмана („Украдене щастя”)? а)Настя; б)Бабич; в)Микола. 5. У чиїй хаті відбувались вечорниці („Украдене щастя”)? а)Бабичів; б)Задорожних; в)війта. 6. Хто ошукав Анну? а)брати; б)батьки; в)війт. 7. Хто вбив Михайла Гурмана („Украдене щастя”)? а)Бабич; б) Микола; в) Настя. 8. У чиїй хаті відбувались вечорниці („Украдене щастя”)? а) війта; б)Задорожних; в) Бабичів. . 9.Хто вбив Вагмана? а)Баран; б)Стальсткий; в)Шварц і Шнадельський. 10. У чиїй хаті відбувались вечорниці („Украдене щастя”)? а)Задорожних; б)війта; в) Бабичів. 11 Хто ошукав Анну Задорожну? а)батьки; б)брати; в)війт. 12.Як Микола пережив зраду Анни? а)став зраджувати сам; б)став бити Анну; в)почав пити. 13. Хто такий Михайло Гурман? а)піп; б)війт; в)жандарм. 14. Кого звинуватив Михайло в своїй смерті? а)Анну; б)Миколу; в)себе. кто поможет - большой молодец ^o^
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1- a 2-в 3-б 4-в 5-б 6-а 7-б 8-б 10-а 11-б 12-в 13-в 14-в