Помогите с цитатной характеристикой Ивана Искры из Маруси Чурай

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Маруся Чурай: "Вона ж співала, наче голосила, на себе кари Божої просила. Співала так, як лиш вона уміла! А потім враз – неначе заніміла.; стояла, яко з каменю тесана;  Іван Іскра:"То – козак. Таке нещастя хоч кого знеможе. Це ж можна тут рішитися ума. Любив же він Марусю, не дай Боже! Тепер сидить, лиця на нім нема."