Помогите с укр. мовой. Задание 52. (1-до виделених слів добрати спільнокореневі слова; 2-у другому речені встанови зв'язок слів за допомогою питань. підкресли підмет і присудок.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1Допроги-подорожник,сніг-снігопад,чорне-чорнобиль,вітер-повітря 2сніг-підмет вигравав-присудок вставить зв'язок усно)))))) у мене тоде таке було