Помогите с Украинским языком Свiжа пороша менi багато розповiла про перехожих , коли я вертався з ... змiни . Ось гострi пшдбори жiночых чобiткiв зывернули до... горобини . А цi два ланцюжки слiдiв повели до ... годiвницi . То ...

Помогите с Украинским языком Свiжа пороша менi багато розповiла про перехожих , коли я вертався з ... змiни . Ось гострi пшдбори жiночых чобiткiв зывернули до... горобини . А цi два ланцюжки слiдiв повели до ... годiвницi . То пройшли школярi. А он годiвниця, мабуть, без гостинцiв . I тепер уже мой коки карбуються на неторканiй бiлинi ... парку. Довiдка Молодий , нiчний, мiський , пташиний . Даю 29 баллов!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Нічної зміни 2) Молодої горобини 3) Пташиної годівниці 4)Міского парку