Помогите с заданием 4заранее спасибо

Помогите с заданием 4 заранее спасибо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
катя əкесімен цирке барды.Циркте иттер ойнады,маймылдар биледі . Аю мотоциколмен жүрді.Аңдар доппен ойнады.Оларға паровоз келді.Паровоздың машиннисі мысық болды.Сайқымазақ балаларды күлдірді. Циркте өте қызық болды.
Гость
катя əкесімен цирке барды.Циркте иттер ойнады,маймылдар биледі . Аю мотоциколмен жүрді.Аңдар доппен ойнады.Оларға паровоз келді.Паровоздың машиннисі мысық болды.Сайқымазақ балаларды күлдірді. Циркте өте қызық болды.