Помогите сделать 4-тапсырма составить по картинке рассказ,завис очень нужно,буду очень сильно благодарна (отмечу ответ самым лучшим)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Самат пен Ренат өзенге келді. Олар балық аулауға жиналды. Самат қармағын суға жіберді. Саматқа сазан түсті. Келесі де Ренат қармағын суға жіберді. Ренатқа алтын балық түсті. Екі дос ан-тан болды.