Помогите сделать кросворд пж, на тему прикметник +( прикметник главное слово, по вертикале)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(Присвійні) (поРівняння) (частИна) (Красивий) (відМінками) (твЕрда) (короТкі) (озНаченням) (родИ) (моКрий) Запитання: 1. Прикметники поділяються на якісні, відносні і _______ (Присвійні) 2. Прикметники також мають ступені _________ (Порівняння) 3. Прикметник - це самостійна _________ мови, що виражає ознаку предмета, граматично виявлену в категоріях роду, числа і відмінка та відповідає на питання який? яка? яке? які? (Частина) 4. Антонім до прикметника негарний? (Красивий) 5. Прикметники відмінюються за родами, числами та _______(Відмінками) 6. Є дві групи прикметників: м'яка і _______ (Тверда) 7. Є повні та _______ прикметники (Короткі) 8. Чим найчастіше виступає у реченнях прикметник? (Означенням) 9. Є чоловічі, жіночі і середні _______ (Роди) 10. Антонім до прикметника сухий? (Мокрий)